Samen staan we sterk

In Bardo hebben we kunnen vaststellen dat er geen besmettingen COVID-19 meer zijn. Dat betekent dat wij onze zorg weer kunnen uitbreiden. Vanaf maandag 9 november verwelkomen we nieuwe patiënten. “We hebben bijzondere weken achter de rug, maar met veerkracht en professionaliteit deze fase doorlopen. De GGD heeft vastgesteld dat Bardo beschikt over de juiste en voldoende persoonlijke beschermingsmiddelen en het personeel over de juiste kennis en vaardigheden. Mijn waardering aan allen voor de inzet en the good spirit”, aldus Simone Koops-Ouwerkerk, directeur-bestuurder.

Laatste nieuws

Kom jij ons team versterken?

Kom jij ons team versterken? Voor tijdelijke vervanging van een zwangerschapsverlof zijn wij per direct op zoek naar een verpleegkundige voor de duur van 6

Nieuwsbrief

Aanmelden Nieuwsbrief

* Vereist
Welke nieuwsbrieven wilt u van ons ontvangen: