Christiaan Rhodius, arts in Bardo, draagt bij aan vergroten van kennis en kunde van geneeskunde studenten

 

Elk jaar voeren de studenten geneeskunde van de VUmc School of Medical Sciences , een gesprek met een patiënt in Bardo, maar door Covid-19 dit jaar niet. Omdat de patiënt niet in het onderwijs mag ontbreken, nam een ​​gesprek met een patiënt op en besprak Christiaan Rhodius de film met de studenten tijdens het online college. In zijn publicatie Aan de hand van de patiënt – een pleidooi voor de patiënt als leermeester & onderwijs over palliatieve zorg’ hij het belang van het open gesprek tussen arts en patiënt.

Laatste nieuws

Kom jij ons team versterken?

Kom jij ons team versterken? Voor tijdelijke vervanging van een zwangerschapsverlof zijn wij per direct op zoek naar een verpleegkundige voor de duur van 6

Nieuwsbrief

Aanmelden Nieuwsbrief

* Vereist
Welke nieuwsbrieven wilt u van ons ontvangen: