Nieuwsbrief Bardo herfst 2020 is uit

Samen sterk voor kwaliteit. Dat is het centrale thema van de herfstnieuwsbrief. Waarin we elkaar vanuit elkaar bekijken belichten hoe we elkaar met elkaar de kwaliteit van onze zorg tot stand brengen. In Bardo, maar ook in samenwerking met andere organisaties. Bardo staat middenin de samenleving. We delen graag onze kennis en kunde. Door bij te dragen aan onderwijs, met publicaties van het organiseren van evenementen en (digitale) evenementen. Lees het in de nieuwsbrief .

Laatste nieuws

Kom jij ons team versterken?

Kom jij ons team versterken? Voor tijdelijke vervanging van een zwangerschapsverlof zijn wij per direct op zoek naar een verpleegkundige voor de duur van 6

Nieuwsbrief

Aanmelden Nieuwsbrief

* Vereist
Welke nieuwsbrieven wilt u van ons ontvangen: